Krajina
Zrcátko

Nové atraktivní vůně oblíbených stromečků
WUNDER-BAUM®

06.05.2015 21:43

Nové atraktivní vůně oblíbených stromečků WUNDER-BAUM®

První svěží novinka WUNDER-BAUM® Margarita Vás obklopí vůní vzdáleného Mexika, kde se před všudypřítomným horkem osvěžujete lahodným chladivým drinkem, v němž se snoubí limetky, pomeranče a místní tequila. Toto lahodné aroma  je navíc uvedeno do atraktivního designu lichotící každému interiéru.

Dalším letním hitem je WUNDER-BAUM® Mai-Tai, stromeček s nímž se přenesete na pobřeží Tahiti, hledíc na západ slunce s delikátním koktejlem, v němž se střetávají chutě lehkého Curacao likéru se sušenými citrusovými plody.

Příznivce jednoduchého však důmyslného vzhledu jistě zaujme třetí novinka WUNDER-BAUM® Pure Steel představující dominantnost a hrubou avšak zároveň jemnou propracovanou krásu.

WUNDER-BAUM®  se velmi řídí poptávkou zákazníků a dělá vše k jejich plné spokojenosti. I proto dnes na trhu naleznete širokou škálu druhů těchto voňavých produktů ve stále poutavějších provedeních.

Zajímavostí je, že si samotné stromečky „zahrály“ i v mnoha filmových i televizních pořadech. Stále nabývají na své popularitě a je nutno říci, že jsou těmi nejlepšími společníky na cesty.

WUNDER-BAUM® Margarita

WUNDER-BAUM® Mai-Tai

WUNDER-BAUM® Pure Steel

Máte zájem o naše produkty? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Vaše údaje nezpracováváme. Využíváme je pouze k odpovědi na dotaz.


The Tree design and WUNDER-BAUM are trademarks. © Julius Sämann Ltd.

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Ochrana osobních údajů

Nahoru ↑